Legal notice

We offer you an example of a legal notice. Please complete all the terms in bold and italics. Please note that the block concerning the hosting company must not be modified.


⚠️ Remember to delete this block once you have completed the missing elements.

Identifikace a publikace

Vydavatel

Tento web je publikován společností ediabete, mikropodnik s kapitálem 10000 US, registrovaný v Praze pod číslem [identifikační číslo vaší společnosti pro daňové účely], jehož sídlo je na adrese [adresa].

Ředitel publikace: Piotr

Hosting

Tento web byl vytvořen pomocí https://wizishop.com/, specialisty na e-commerce. Službu provozuje společnost WiziShop, registrovaná v Nice pod číslem RCS 503 594 525 a jejíž sídlo je na adrese 8 Avenue Malaussena 06000 Nice.

Duševní vlastnictví

Grafická charta webu byla vytvořena společností [WiziShop / nebo název vašeho grafického designéra].

Veškeré grafické prvky, struktura a obecně obsah webu https://ediabetes.cz/ jsou chráněny autorským právem, zákonem o ochranných známkách a zákonem o designu.

Každá osoba, která shromažďuje nebo stahuje obsah nebo informace zveřejněné na webu, má pouze soukromé, osobní a nepřenosné právo užívání.

Reprodukce stránky webu v rámu mimo https://ediabetes.cz/ nebo vložení stránky patřící https://ediabetes.cz/ do stránky jiného webu je zakázáno.

Podobně je zakázáno jakékoli reprodukce nebo zobrazení webu částečně nebo v celku bez písemného souhlasu https://ediabetes.cz/ a bylo by to považováno za porušení.

Texty, grafika, kresby, loga a fotografie, které distribuuje https://ediabetes.cz/, mohou být reprodukovány na papíře nebo elektronických médiích, za předpokladu, že je uvedeno jméno a adresa webu a že z nich není učiněno komerční využití.

Nedodržení výše uvedených ustanovení může představovat porušení autorských práv, za které může být pachatel civilně nebo trestně odpovědný.

Sběr a využití osobních údajů

Sběr osobních údajů pro služby nabízené na webu https://ediabetes.cz/, stejně jako jejich zpracování, jsou prováděny s respektem.

Hlavním účelem sběru osobních údajů uživatelů webu https://ediabetes.cz/ je identifikace uživatelů za účelem poskytování služeb na webu.

Shromážděná data nejsou nikdy předávána třetím stranám, pokud zákazník neudělil svůj předchozí souhlas, přičemž tyto třetí strany se jasně zavázaly dodržovat všechna potřebná ustanovení.

Každá osoba, která poskytla osobní údaje, nás může kontaktovat za účelem přístupu, opravy a odstranění údajů nebo nám zaslat námitky proti zpracování osobních údajů.

Návštěvníci webu jsou informováni, že pro účely procházení webu https://ediabetes.cz/, https://ediabetes.cz/ může mít recours k automatickému shromažďování určitých informací týkajících se u

I don't have an account,
I want to subscribe

I already have an account